II NIEDZIELA ADWENTU

II NIEDZIELA ADWENTU – 10 grudnia 2017

  • Wyrażamy ogromna wdzięczność Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo, Fundacji Odkrywamy Talenty, Fundacji Lider Forum, Dyrekcji szkól Podstawowych Nr 19 oraz Nr 25, szkole przy ul Hirszfelda, IV LO, oraz wszystkim zaangażowanym parafianom za ogromny wysiłek i wkład w przygotowanie Orszaku św. Mikołaja. Niech nasz święty Patron wstawia się za tymi, którym zależy na przyszłości naszej parafii.
  • Zgodnie z dekretem Ks. Arcybiskupa, w dniu dzisiejszym ogłaszamy wyniki wyborów przeprowadzonych w naszej parafii. Wpłynęło 70 kartek zawierających imię i nazwisko dwóch kandydatów. Na podstawie liczby głosów oraz z urzędu do nowej Rady Parafialnej weszli: Wieleba Izabela, Wójtowicz Joanna, Żydek Krystyna, Baińska Maria, Bąk Jan, Borkowski Tomasz, Kurkiewicz Zbigniew, Brodacki Marek, Stańko Anna, Wajchert Marian, Kołątaj Barbara, Pilipczuk Bożena, Szubartwoska Jadwiga, Nowak Elżbieta oraz z urzędu: Ks. Piotr Kawałko, Ks. Cezary Kowalski, Ks. Adam Patyjewicz, s. Weronika, s. Małgorzata, Twarowska Bożena, Murawska Zofia, Kotowska Dorota, Kowalik Andrzej, Prokopiak Anna, Kozanowska Danuta.
  • Do 15 grudnia można składać odwołania, ewentualne rezygnacje z uczestnictwa w Radzie.
  • Wyrażamy podziękowanie byłej Radzie Parafialnej, życząc Bożego Błogosławieństwa oraz wielu łask Bożych w życiu codziennym osobistym i rodzinnym.
  • Zaprzysiężenie nowej Rady odbędzie się za tydzień, 17 grudnia podczas Mszy o godzinie 1130.
  • Modlitwę różańcową w tym tygodniu poprowadzą: w poniedziałek IV LO, we wtorek Legion Maryi, w środę SP 19, w czwartek Rada Duszpasterska, w piątek Legion Maryi, w sobotę Ministranci, a w Niedzielę Kółka Różańcowe.
  • Jak co tydzień zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  • W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Antoniego Dachniewicza. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…