XXXIV NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA

XXXIV NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA – 26 listopada 2017

  • Zgodnie z dekretem ks. Abp. Odnośnie wyboru do Rad Parafialnych podajemy listę kandydatów zgłoszonych przez parafian, za tydzień 3 grudnia odbędzie się głosowanie , na kartach z ogłoszeniami oraz w gablotach są podane nazwiska i imię zaproponowanych radnych , trzeba na kartkach napisać dwie propozycje i kartki przynieś do kościoła i wrzucić do urny .Oto proponowani kandydaci :Izabela Wieleba, Jadwiga Szubartowska, Maria Baińska, Elżbieta Nowak, Jadwiga Jocek ,Barbara Kołłątaj ,Zbigniew Kurkiewicz, Marian Wajchert, Anna Prokopiak, Joanna Wójtowicz, Danuta Wójtowicz, Anna Stańko, Włodzimierz Knap, Andrzej Kowalik, Wanda Krawczyk, Anna Wieleba, Bożena Pilipczuk ,Krystyna Żydek, Marek Brodacki, Tomasz Borkowski, Danuta Kozdrowska, Zofia Murawska, Dorota Kotowska , Jan Bąk .
  • W czwartek bezpośrednio po mszy wieczorowej odbędzie się spotkanie po rekolekcyjne prowadzone przez animatorów wspólnoty „Przyjaciele Oblubieńca”
  • W każdy piątek po mszy wieczorowej odmawiamy koronkę do Miłosierdzia Bożego przed figura ,która ufundowali pielgrzymi różańca do granic i ks. Jan Liwak.
  • W tym tygodniu różaniec poprowadzą grupy; poniedziałek -SP 25, wtorek – Legion Maryi, środa – świetlica, czwartek – rada duszpasterska, piątek – legion Maryi , sobota o 17.00.-Bractwo Różańcowe, niedziela -S, Józefitki.
  • W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca msze o Naj. Sercu P. Jezusa o 7.00, 16.00 18.00. , przed mszami spowiedź, I sobota miesiąca msza o Niepokalanym Sercu NMP o 7.00.. od 8.30. odwiedzimy chorych o 17.00 wyjątkowo różaniec potem msza o 18.00 z kazaniem ks. Józefa Maciąga i po mszy o 19.00 świadectwo p. Jana Budziaszka z zespołu Skaldowie . Przy gazetach jest folder mówiący o tym wydarzeniu prosimy wziąć także dla innych by ich zaprosić na to świadectwo i modlitwę , Przyszła niedziela to I Niedziela Adwentu i I niedziela miesiąca na mszach adoracja po sumie zmiana tajemnic różańcowych .
  • Proponujemy prasę katolicką :w „Niedzieli „artykuł :”Czy koniec świata się spóźnia?” o znakach czasu mówiących o końcu świata. A w „GN” artykuł „Nie wstydź się wstydu” człowiekowi potrzebny jest naturalny wstyd jako obrona przed złem moralnym.