Zaproszenie na Koncert odpustowy

5 grudnia 2016

Z okazji Uroczystości św. Mikołaja i zakończenia Roku Miłosierdzia Bożego Filharmonia Lubelska i Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Mikołaja zapraszają na Koncert Symfoniczny i Charytatywny „Tango Argentyńskie”, na bandoneon, mezzosopran, fortepian, chór i orkiestrę smyczkową.

Wykonawcy:

• Urszula Bobryk – dyrygent
  • Małgorzata Rudnicka – sopran
  • Elwira Śliwkiewicz-Cisak – akordeon
  • Piotr Chilimoniuk – fortepian
  • Chór Akademicki Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej im. Jadwigi Czerwińskiej
  • Muzycy Filharmonii Lubelskiej
  • „Kwintet Tanguillo”
  • Jakub Niedoborek – gitara
  • Dariusz Drzazga – skrzypce
  • Robert Brzozowski – kontrabas

Koncert odbędzie się w wigilię uroczystości św. Mikołaja 5 grudnia 2016 r. o godzinie 1800 w sali koncertowej Filharmonii Lubelskiej. Po koncercie będą zbierane dowolne ofiary na renowację najstarszego kościoła w mieście pod wezwaniem św. Mikołaja – głównego organizatora tego wydarzenia i Orszaku św. Mikołaja.

{/edsnewanimate}